Paspirtuko detalės

Šių ir kitų detalių galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje https://vilda.lt
Detalės, jų funkcija ir kainos

Dugno apsauga, statoma vietoje originalios. Geriau prilaiko paspirtuko akumuliatorių, neleidžia vibruoti, tokiu būdu bandoma sumažinti akumuliatoriaus celių kontaktinų plokštelių atsikabinimui. Paslepia ir apsaugo varžtus, kai dugnu kabinamos bordiūrai ir kitos kliūtys. Komplekte įeina varžtai. Dedant apsaugą, naudojamas hermetikas. Kaina €30.

Valdymo panelės apsauga nuo lietaus. Važinėjant per lietų vanduo per įjungimo mygtuką patenka ant plokštės esančios po mygtuku ir tokiu būdu po kiek laiko plokštė koroduoja ir tenka ją keisti. Ši apsauga yra trijų spalvų, juoda, balta ir raudona – pagaminta iš lankstaus plastiko. Kaina €10.

Stop gabarito laido apsauga nuo pratrinimo. Iki stop gabarito po galiniu purvasargiu einantis laidas su laiku važinėjant yra pažeidžiamas, nes nuo vibracijos ar netyčinio purvasargio paspaudimo yra pratrinamas į besisukanti ratą. Šis plastmasiukas šią problemą pataiso. Papildomai komplekte yra prailginimas purvasargiui, kad mažiau aptaškytų patį stop gabaritą. Galimos spalvos juoda, balta ir raudona. Kaina €10.

Stop gabarito laido apsauga nuo pratrinimo. Be papildomo purvasargio prailginimo. Kaina €3.

Vairo sudėjimo mechanizmo tarpinė. 0,4mm storio tarpinė iš lankstaus plastiko. Gerai sureguliavus vairo sudėjimo mechanizmo liežuvėlio pritraukimą, panaikina likusį vairo laisvumą. Kaina €6.

Stovėjimo kojytės apsauga. Apsaugo kojytę nuo braižymosi ir namuose grindų dangą nuo braižymo. Spalvos raudona, balta. Kaina €4.

Galinio purvasargio kabliuko apsauga. Dažnai pametama originali apsauganti guma ant galinio purvasargio, taigi galima įsigyti atsarginių. Spalvos juoda, balta, raudona. Kaina €4.

Vairo sudėjimo mechanizmo vyrio varžtas. Deja kartais jis lūžta. Šis pagamintas iš tvirtesnio metalo. Gražus. Kaina €40.

Vairo sudėjimo mechanizmo vyrio varžtas. Šis pagamintas iš plieno ir yra grūdintas. Nelabai gražus, bet savo funkcija atlieka puikiai. Kaina €15.

Vairo sudėjimo mechanizmo liežuvėlis. Šis pagamintas iš ypač tvirto aliuminio lydinio, yra gerokai storesnis ir atitinkamai nelinksta ir nelūžta, kaip originalus. Juodos spalvos. Kaina €30

Apsauginis žiedas, neoriginalus. Kartais netyčia elgiantis jis lūžta. Kaina €25.